Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
www.okolicenajblizsze.pl
Komentuj artykuły.     Wyraź swoją opinię.     Dyskutuj z innymi!!      Korzystaj z komentarzy! 

 

  Czwartek, 24 Marzec 2016   Imieniny: 
START / Aktualności / Uciekał przed policją – „zdobył” 41 punktów A A A     
al|2011-09-28 11:26:03  
Ciężko w to uwierzyć, ale zatrzymany w sobotę motocyklista, który za swoją szaleńczą jazdę został ukarany 39 punktami karnymi, nie zostanie rekordzistą pod względem liczby zdobytych „oczek”. Pobił go inny kierowca, który w poniedziałek rano (26 września) uciekał przed policją.
 
            Tuż po godzinie ósmej rano policjanci ruchu drogowego ze świebodzińskiej komendy, podczas patrolowania krajowej „trójki” w okolicach Jordanowa, zauważyli szybko jadącą osobówkę. - Za pomocą laserowego miernika prędkości wykonany został pomiar. Okazało się, że auto jedzie z prędkością ponad 100 km/h a dozwolona w tym miejscu prędkość to 50km/h – relacjonuje rzecznik świebodzińskiej policji mł. asp. Katarzyna Wrocławska.
Policjanci dali kierowcy znak do zatrzymania się, jednak ten gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Świebodzina. W trakcie ucieczki wykonywał na drodze niebezpieczne manewry, zmuszając m.in. innych podróżujących do zjeżdżania na pobocze. W pewnym momencie pościg przeniósł się na pola, a uciekający kierowca zatrzymany został w Rzeczycy w okolicach krajowej „dwójki”, gdzie ustawiono policyjną blokadę. - W trakcie wykonywanych przez policjantów czynności okazało się, że zatrzymany kierowca jest nietrzeźwy – informuje rzecznik Wrocławska.
Za popełnione wykroczenia 35-letni mieszkaniec powiatu międzyrzeckiego „zdobył” 41 punktów karnych, co naturalnie skutkowało utratą prawa jazdy. Oprócz tego za swoją brawurowa jazdę odpowie przed sądem, czeka go również sprawa za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Powrót
KOMENTARZE
AnonFSW|2011-09-28 23:49:20
Powinno się gościa za ten karygodny czyn i narażenie życia innych kierowców wpakować za kraty aby przemyślał porządnie swoje postępowanie.
robal|2011-09-29 21:59:39
tak jak i tego gnojka który dwa dni wcześniej zasuwał motorem
Wydawca Portalu Regionalnego Okolicenajblizsze.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników Forum.
Zgłoś naruszenie regulaminu
Aby pisać komentarze musisz być zalogowany.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zapraszamy do rejestracji.
START   |   AKTUALNOŚCI   |   REKLAMA   |   KONTAKT   |   
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Okolicenajblizsze.pl
Powiadom znajomego