Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
www.okolicenajblizsze.pl
Komentuj artykuły.     Wyraź swoją opinię.     Dyskutuj z innymi!!      Korzystaj z komentarzy! 

 

  Czwartek, 24 Marzec 2016   Imieniny: 
START / Aktualności / Niezrzeszeni zaczynają rozgrywki A A A     
al|2007-11-23 10:31:10  
W najbliższą sobotę (24 listopada) rusza dziesiąta edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla niezrzeszonych. W poprzedniej edycji triumfowała drużyna TOMBUDu, która wygrała turniej po raz drugi z rzędu. Jak będzie w tym roku? Trudno przewidzieć, ale wiadomo, że zwycięzcę poznamy na przełomie lutego/marca.
            Do rozpoczynającego się w weekend turnieju zgłosiło się trzynaście ekip: TOMBUD, ISKRA, COMPUTEC, AXIS COMPUTERY, BIUROMANIA, ENEA-BIM, STUDIO EFEKT, BGJ-TRAFICA, SPRICK ROWERY, ELTERMA, SECO WARWICK, KICO oraz ZWKiUK. Drużyny tradycyjnie tworzone są przez pracowników (i sympatyków) poszczególnych firm i instytucji. Drużyny mogą liczyć maksymalnie 15 pełnoletnich zawodników niezrzeszonych w żadnym klubie sportowym. W tym roku jest jednak jedno małe „ale” - każda ekipa może dobrać do swojego składu „jokera”, czyli zawodnika zrzeszonego. Z tej możliwości drużyny skwapliwie skorzystały.
            Trzynaście zespołów wystąpi w jednej grupie, a rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem „każdy z każdym” (bez rewanżu). Po zakończeniu rundy eliminacyjnej rozpocznie się faza finałowa. Zagrają w niej wszystkie drużyny, z tym że zostaną podzielone na dwie grupy. W grupie A zagra siedem pierwszych zespołów tabeli, a w grupie B pozostałych sześć. Rozgrywki w tej ostatniej nie będą o przysłowiową pietruszkę, bowiem cztery ostatnie drużyny w przyszłym sezonie zagrają w drugiej lidze. Będzie to zatem walka o honor.
            Każdy mecz trwać będzie 2x12 minut z krótką przerwą na zmianę stron. Punkty za poszczególne mecze przyznawane są tradycyjnie, czyli 3,1 i 0. (pobierz regulamin)
            Runda eliminacyjna zakończy się 26 stycznia.

            W najbliższą sobotę na stronach portalu okolicenajblizsze.pl pojawi się nowy dział w którym zamieszczane będą wszystkie informacje dotyczące turnieju: terminarz, wyniki, tabela, aktualności, drużyny i oczywiście galerie z poszczególnych spotkań. A już dzisiaj prezentujemy „rozkład jazdy” najbliższych dwóch kolejek.

 

1 Kolejka 24 listopada 2007

 BGJ-TRAFICA - ENEA-BIM
Godz. 17.00
 SPRICK ROWERY - BIUROMANIA
Godz. 17.30
 ELTERMA - AXIS KOMPUTERY
Godz. 18.00
 ZWKiUK - TOMBUD
Godz. 18.30
 KICO - ISKRA
Godz. 19.00
 SECO WARWICK - COMPUTEC
Godz. 19.30
 STUDIO EFEKT (pauza)
 

 

 
2 Kolejka 25 listopada 2007
 TOMBUD - KICO   Godz. 17.00
 ISKRA - SECO WARWICK  Godz. 17.30
 COMPUTEC - ELTERMA   Godz. 18.00
 AXIS KOMPUTERY - SPRICK ROWERY  Godz. 18.30
 BIUROMANIA - BGJ-TRAFICA  Godz. 19.00
 ENEA-BIM - STUDIO EFEKT  Godz. 19.30
 ZWKiUK (pauza)   

 

Powrót
KOMENTARZE
Wydawca Portalu Regionalnego Okolicenajblizsze.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników Forum.
Zgłoś naruszenie regulaminu
Aby pisać komentarze musisz być zalogowany.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zapraszamy do rejestracji.
START   |   AKTUALNOŚCI   |   REKLAMA   |   KONTAKT   |   
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Okolicenajblizsze.pl
Powiadom znajomego