Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
www.okolicenajblizsze.pl
Komentuj artykuły.     Wyraź swoją opinię.     Dyskutuj z innymi!!      Korzystaj z komentarzy! 

 

  Czwartek, 24 Marzec 2016   Imieniny: 
START / Aktualności / Amatorzy darmowego paliwa A A A     
al|2011-09-09 14:37:18  
Wpadli kolejni amatorzy darmowego paliwa. Wczoraj zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy odjechali ze stacji benzynowej nie płacąc rachunku za tankowanie.
 
            Wczoraj (8 września) tuż przed północą, pracownik stacji paliw w Poźrzadle poinformował świebodzińską policję o dokonanej kradzieży benzyny. Pracownik stacji zdążył zauważyć jedynie jakiego typu autem poruszali się sprawcy. Informacja o kradzieży trafiła do wszystkich patroli, a w rejon gdzie mogli uciekać złodzieje skierowano policjantów.
            Na efekty nie trzeba było długo czekać. Podczas patrolowania krajowej „dwójki”, zauważono samochód który odpowiadał opisowi, tego ze zgłoszenia. Mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę osobowego Opla. W aucie znajdował się również pasażer.
- Podczas wykonywanych czynności okazało się, że policjanci mają do czynienia ze sprawcami kradzieży – informuje rzecznik świebodzińskiej policji mł. asp. Katarzyna Wrocławska.
Dwaj mężczyźni, mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego, przyznali się do kradzieży. Zapłacili również rachunek za skradzione paliwo. Nie uchroni ich to jednak przed karą, a tę wymierzy sąd.
Powrót
KOMENTARZE
coś nie tak !misiek|2011-09-10 15:44:25
Z tego co mi wiadomo to nie policja zauważyła ten samochód jadący trasa A2 w stronę Świebodzina tylko jeden z pracowników Stacji Paliw NEVADA ścigał złodziei i to on jadac za nimi informowal Policje co i jak .
zasługa policji ?!mellonek|2011-09-14 19:54:39
Biedny Jarek...kolejny raz jego czujność i zaangażowanie nie zostały zauważone ;) Faktem jest, ze on już powinien pensję brać z budżetu miejscowego komisariatu, taki z niego paliwowy detektyw :)
Wydawca Portalu Regionalnego Okolicenajblizsze.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników Forum.
Zgłoś naruszenie regulaminu
Aby pisać komentarze musisz być zalogowany.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zapraszamy do rejestracji.
START   |   AKTUALNOŚCI   |   REKLAMA   |   KONTAKT   |   
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Okolicenajblizsze.pl
Powiadom znajomego