W związku z organizacją Ogólnopolskiego Spotkania Młodzieży, które jutro (27 lipca) odbędzie się w Świebodzinie, wprowadzone zostaną drobne zmiany w organizacji ruchu.
Jak informuje świebodzińska policja, w związku z zapewnieniem bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym, na czas trwania imprezy, od godziny 10.00 zamknięty zostanie dla ruchu pojazdów mechanicznych wjazd na parking przy basenie miejskim oraz centrum handlowym Tesco od strony ul. Sulechowskiej.
Osoby, które w tym dniu będą chciały wjechać na parking przy Tesco, będą musiały skorzystać z wjazdu od strony ul. Słowiańskiej (tzw. spinka) przy sklepie „Mrówka”.