Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
www.okolicenajblizsze.pl
Komentuj artykuły.     Wyraź swoją opinię.     Dyskutuj z innymi!!      Korzystaj z komentarzy! 

 

  Czwartek, 24 Marzec 2016   Imieniny: 
START / Aktualności / Aparaty w dłoń - Kadr rozpoczyna zajęcia A A A     
Malwina Aurelia Atras|2011-09-01 11:29:57  
Zajęcia w plenerze
Wielkimi krokami zbliża się początek roku szkolnego. Jednak nie jest to wcale zła wiadomość. Przynajmniej dla członków Lubuskiego Koła Fotograficznego Kadr, którzy czekali na to od dawna. Dlaczego? Z początkiem września, po wakacyjnej przerwie, ruszają zajęcia fotograficzne.
 
Klub rozpoczął swoją działalność zimą ubiegłego roku i od tego czasu bardzo wiele się w nim dzieje. Prowadzone są cotygodniowe warsztaty fotograficzne, comiesięczne foto-spacery oraz weekendowe wyjazdy plenerowe w najbardziej fotogeniczne zakątki województwa lubuskiego. Klub ma również na swoim koncie pierwszą, wspólną wystawę, której wernisaż odbył się pod koniec maja. Również sami członkowie klubu mogą pochwalić się wieloma sukcesami oraz wystawami indywidualnymi.
Co będzie się działo w tym roku? Klubowicze nadal spotykać się będą raz w tygodniu. Podczas zajęć omawiać będą techniczne i artystyczne zagadnienia związane z wykonywaniem zdjęć. Planowane jest również zorganizowanie kolejnej wystawy, podczas której zaprezentowane zostaną prace klubowiczów. Być może uda się zaprosić kilku ciekawych ludzi ze świata fotografii lub zorganizować wykład na temat jej historii. Jednak prowadzący nie chcą jeszcze zdradzać wszystkich tajemnic.
Klub nieustannie otwarty jest na nowych członków. Nie tylko ze Świebodzina, ale i z całego województwa. Nie obowiązują tam żadne limity wieku. Do klubu może dołączyć każdy. Nie trzeba być również mistrzem fotografii - wystarczy odrobina chęci i zapału.
 
Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek, o godz. 18.00, w klubie Betonik (Osiedle Łużyckie). Pierwsze spotkanie już 6-stego września.
 
Powrót
KOMENTARZE
Wydawca Portalu Regionalnego Okolicenajblizsze.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników Forum.
Zgłoś naruszenie regulaminu
Aby pisać komentarze musisz być zalogowany.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zapraszamy do rejestracji.
START   |   AKTUALNOŚCI   |   REKLAMA   |   KONTAKT   |   
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Okolicenajblizsze.pl
Powiadom znajomego