Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
www.okolicenajblizsze.pl
Komentuj artykuły.     Wyraź swoją opinię.     Dyskutuj z innymi!!      Korzystaj z komentarzy! 

 

  Czwartek, 24 Marzec 2016   Imieniny: 
START / Aktualności / Koncert Zespołu A A A     
mat|2013-11-27 11:26:15  
Co prawda od ostatniego publicznego występu Zespołu, funkcjonującego przy Publicznym Gimnazjum nr 1 minęło już nieco czasu, jednak na pewno warto poświęcić mu kilka zdań.
 
            W niedzielę 10 listopada w sali kameralnej Szczanieckiego Ośrodka Kultury odbył się koncert w wykonaniu Zespołu wokalno-teatralnego z „jedynki”. Koncert nosił tytuł „Byle nie o miłości”. Niedzielny koncert w Szczańcu, to już mała tradycja, bowiem już trzeci raz młodzież kończy właśnie takim występem trzydniowe Warsztaty Technik Teatralnych, podczas których zajęcia odbywają się przede wszystkim w Szczanieckim Ośrodku Kultury. Jest on podziękowaniem za gościnę i życzliwość, z którymi Zespół spotyka się zarówno w SZOKu, jak i w Zespole Szkół w Szczańcu. Dodatkowo w tym roku występ zadedykowany został w sposób szczególny instruktorom, którzy poprowadzili warsztatowe zajęcia.
            Tym razem motywem przewodnim koncertu była miłość. Widzowie mieli więc możliwość usłyszeć znane i mniej znane utwory nawiązujące do szeroko pojętego pojęcia „miłości”. Tradycyjnie dominowały piosenki – wokaliści wykonali utwory z repertuaru Anny Marii Jopek, Anny German, Maryli Rodowicz, Kayah, Vitasa, Michała Bajora, musicalu Rent, Grzegorza Turnaua i Barbary Stępniak -Wilk, Doroty Osińskiej, Edyty Górniak, Magdy Umer, Kuby Nycza. Nie zabrakło też klasyki poezji miłosnej – W. Szekspira, A. Mickiewicza, Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej, czy Haliny Poświatowskiej. A żeby nie było tylko poważnie, koncert ubarwiły skecze z repertuaru kabaretu „Potem” - „Amor” i „Romeo i Julia” .
            Trwający ponad godzinę koncert dostarczył licznie zgromadzonej widowni zarówno wielu wzruszeń, jak i powodów do zadumy, ale i uśmiechu.
Powrót
KOMENTARZE
Wydawca Portalu Regionalnego Okolicenajblizsze.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników Forum.
Zgłoś naruszenie regulaminu
Aby pisać komentarze musisz być zalogowany.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zapraszamy do rejestracji.
START   |   AKTUALNOŚCI   |   REKLAMA   |   KONTAKT   |   
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Okolicenajblizsze.pl
Powiadom znajomego