Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
www.okolicenajblizsze.pl
Komentuj artykuły.     Wyraź swoją opinię.     Dyskutuj z innymi!!      Korzystaj z komentarzy! 

 

  Czwartek, 24 Marzec 2016   Imieniny: 
START / Aktualności / Nie nudź się w ferie!! A A A     
al|2008-01-28 10:41:31  
MHS zapewnia rozrywkę dla najmłodszych

Doczekali się. Dzieciaki i młodzież już „zażywa” zimowej kanikuły. Dwa tygodnie błogiej laby, spania do południa i słodkiego nieróbstwa, bez natarczywych myśli o zbliżającej się klasówce, wypracowaniach, czy tablicy Mendelejewa. Totalny luz.
          Ale siedzenie w domu przed telewizorem czy monitorem komputera nie jest raczej dobrym rozwiązaniem, ale niestety tak może być, jeżeli nie będzie śniegu, a przynajmniej na razie nic go nie zapowiada. Nie ma śniegu – nie ma lepienia bałwana, czy jazdy na sankach. No chyba, że ktoś wyjeżdża w góry, ale tam również trudno o przyzwoitą ilość białego puchu. Dlatego tradycyjnie instytucje sportowe, kulturalne i szkoły przygotowały dla dzieci i młodzieży, która w tracie ferii zostaje w domach, szereg zajęć, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, bo oferta jest bogata.
          Praktycznie codziennie odbywać się będą zajęcia w Miejskiej Hali Sportowej, korzystać można również z basenu. Jeżeli dzieciaki będą miały tyle samozaparcia, że wstaną rano, to mogą się w nim popluskać za symboliczną złotówkę – ta stawką obowiązuje od ósmej do jedenastej rano. O ile nie będzie padać, a i temperatura nie wyskoczy zanadto powyżej zera można zapakować w plecak łyżwy i wybrać się na lodowisko. Ci, którzy mają ochotę na rozrywkę intelektualną, będą mogli pójść do Miejskiej Biblioteki Publicznej, bądź też do jej filii na Osiedlu Łużyckim i wziąć udział w konkursach literackich, czy plastycznych. Świebodziński Dom Kultury również przygotował bogatą ofertę – nauka gry w szachy, zajęcia taneczne, plastyczne, nauka gry na instrumentach dętych i dużo, dużo więcej. Również w szkołach przygotowano dla najmłodszych sporo atrakcji. Każdy powinien bez większego kłopotu znaleźć coś dla siebie.
          Szczegółowy program ferii można pobrać stąd. Dostępny jest również w dziale Miasto (Ferie 2008).

 

          Tutaj plan zajęć sportowych w szkołach średnich.

Powrót
KOMENTARZE
Wydawca Portalu Regionalnego Okolicenajblizsze.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników Forum.
Zgłoś naruszenie regulaminu
Aby pisać komentarze musisz być zalogowany.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zapraszamy do rejestracji.
START   |   AKTUALNOŚCI   |   REKLAMA   |   KONTAKT   |   
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Okolicenajblizsze.pl
Powiadom znajomego