Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
www.okolicenajblizsze.pl
Komentuj artykuły.     Wyraź swoją opinię.     Dyskutuj z innymi!!      Korzystaj z komentarzy! 

 

  Czwartek, 24 Marzec 2016   Imieniny: 
START / Aktualności sportowe / Zryw wygrywa na 25-lecie A A A     
al|2011-09-08 12:26:27   (Aktualizacja: 2011-09-09 10:35:27 )
Klub piłkarski Zryw Rzeczyca ma już ćwierć wieku. Dwudziestopięciolecie istnienia klubu świętowano w ostatnią sobotę (3 września).
 
            Naturalnie sposób świętowania mógł być tylko jeden – rozegranie spotkania w piłkę nożną. Razem z Rzeczycą postanowiła świętować drużyna Zrywu Głęboczek. Zaproszono także piłkarzy z zaprzyjaźnionego ze świebodzińskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Stowarzyszenia S.G Nebelschütz.
            W sobotnie popołudnie rozegrano trzy spotkania. W pierwszym, pomiędzy Zrywem Głęboczek a S.G Nebelschütz, górą byli goście z Niemiec, którzy wygrali 4:2. W drugim meczu spotkały się ekipy spod znaku Zrywu. Lepsi byli zawodnicy z Rzeczycy, którzy strzelili sześć bramek nie tracąc żadnej. W ostatnim spotkaniu zmierzyli się gospodarze z S.G Nebelschütz. I w tym meczu górą była Rzeczyca – 3:1.
            Dwa zwycięstwa sprawiły, że w miniturnieju triumfowali gospodarze. Drugie miejsce przypadło ekipie S.G Nebelschütz, a trzecie zajęła ekipa z Głęboczka.
            W trakcie świętowania wręczono trzy odznaczenia. Złotą Odznakę Lubuskiego Związku Piłki Nożnej otrzymał trener Zrywu Rzeczyca Marek Wołowicz oraz działacz Józef Świszczyk. Brązowa odznaka powędrowała do rąk Andrzeja Łotysza.
 
            Organizatorem imprezy pod nazwą „Partnerskie spotkanie piłkarskie z okazji wspólnych obchodów 25-lecia kluby piłkarskiego Zryw Rzeczyca” był świebodziński OSiR a partnerem Stowarzyszenie S.G Nebelschütz. Był to trzeci wspólny projekt obydwu partnerów. Kolejny już za nieco ponad dwa tygodnie - w ostatni weekend września na kompleksie boisk przy PSP 2 i I LO (Park Chopina) w Świebodzinie rozegrany zostanie młodzieżowy turniej piłkarski, w który wystąpią także młodzi Niemcy. W razie niepogody rozgrywki odbęda się w hali sportowej.
 
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007 – 2013 w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej.
 
Powrót
KOMENTARZE
Wydawca Portalu Regionalnego Okolicenajblizsze.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników Forum.
Zgłoś naruszenie regulaminu
Aby pisać komentarze musisz być zalogowany.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zapraszamy do rejestracji.
START   |   AKTUALNOŚCI   |   REKLAMA   |   KONTAKT   |   
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Okolicenajblizsze.pl
Powiadom znajomego