| Autor | Wiadomość |
|
Dołączył: 2008-10-24 09:12:58
Posty: 41
|
Wysłany: 2009-01-28 17:14:02 | Temat postu: xxx
I dobrze mu!
Brawa dla policjantów za czujność.
Jednego gnoja na ulicy mniej.
|
|
Dołączył: 2007-05-13 22:11:47
Posty: 99
|
Wysłany: 2009-01-29 08:34:12 | Temat postu:
bardzo dobrze! ale pewnie jeszcze kilku zostało. mam nadzieje że mają teraz gacie pełne strachu!!
|











