| Autor | Wiadomość |
|
Dołączył: 2008-12-20 14:22:19
Posty: 13
|
Wysłany: 2011-03-20 12:52:57 | Temat postu: .
Pawlak zamiast chlaniem dzien w dzien zająłby się treningami to nie marnowałby setek!
|
|
Dołączył: 2011-03-21 11:57:23
Posty: 2
|
Wysłany: 2011-03-21 11:59:45 | Temat postu:
Zgadzam się . Jest dobry, ale tłoczy tez dobrze. Chyba juz za duzo.
|











