www.okolicenajblizsze.pl
Komentuj artykuły.     Wyraź swoją opinię.     Dyskutuj z innymi!!      Korzystaj z komentarzy! 

 

  Czwartek, 24 Marzec 2016   Imieniny: 
START / forum Szukaj na forum: 

FORUM / Komentarze do newsów / Komentarze do aktualności / Czy Pogoń jest już trupem?
Autor Wiadomość
Dołączył: 2008-07-30 21:23:12
Posty: 95
Wysłany: 2008-11-06 11:38:15    |    Temat postu:

no i wszystko czarne na białym. może faktycznie nowe otwarcie byłoby najlepszym rozwiązaniem. ale jednak szkoda tej pierwszej drużyny...
Dołączył: 2007-05-11 18:36:55
Posty: 71
Wysłany: 2008-11-06 16:05:18    |    Temat postu:

święte słowa. tylko problem jest taki, że nikt nie chciał sie bawić w rządzenie klubem poza tymi ludźmi którzy są aktualnie. no i nawet jeżeli powstanie nowy klub, to kto ich zastąpi?
Dołączył: 2008-10-24 09:12:58
Posty: 41
Wysłany: 2008-11-06 17:57:33    |    Temat postu: bilety!

To, ze brakuje kibicow to wina CEN biletow, ktore juz od dluzszego czasu sa MOCNO przesadzone! Kibice mowili o tym od dawna ale nikt ich nie sluchal. Kto pamieta czasy swietnosci, kiedy klubem kierowal Prezes Skowron? Mielismy takiego Prezesa! Pogon szla w gore, kibice byli zadowoleni z podejscia Prezesa. Wszystko bylo pieknie. Niestety niektorzy nie chcieli ustapic stolka i pozbyli sie Skowrona. A teraz Pogon tonie... poniekad na swoje wlasnie zyczenie. Dziekuje za uwage. Kibic.
Dołączył: 2008-08-21 10:55:04
Posty: 47
Wysłany: 2008-11-06 18:34:32    |    Temat postu:

Pan Skowron powinien do nas wrocic !!! ;)) ale szkoda mi tej naszej pogoni ;(( pamiętam te czasy jak graliśmy z GKP Gorzów cały stadion Odra Opole cały stadion !! niech wrócą te czasy a kibiców Pogoni trzeba jakoś zachęcic żeby pchydzolili na mecz bo przeciez nie grają tak źle ;// !! LUDZIE ZACZNIJCIE CHODZIC NA TE MECZE !!!!
Dołączył: 2007-05-13 22:11:47
Posty: 99
Wysłany: 2008-11-06 19:41:56    |    Temat postu:

że bilety są drogie to fakt, ale ja nie chodze ze względu na pieprz.... zarząd i ich gadanie. po prostu mam już dosyć ich dyrdymał i obietnic typu że skład będzie znany dużo wcześniej, że gramy swoimi, że wszystko jest poukładane i w ogóle cacy.
Dołączył: 2007-08-29 12:45:00
Posty: 151
Wysłany: 2008-11-06 20:15:43    |    Temat postu:

co wy z tym skowronem??? przecież za jego czasów wcale nei było tak różowo. przecież to on gdy odchodził z klubu powiedział, że zostawia go bez długów, a 2 tygodnie pózniej przyszły jakieś niezapłacone faktury na kilkanaście tysięcy. zresztą to chyba za jego czasów wprowadzono bilety za 8 zika. nie chwale tego zarządu, ale część niewyprostowanych spraw ciągnie sie od czasów p. skowrona
Dołączył: 2008-11-06 20:49:24
Posty: 14
Wysłany: 2008-11-06 21:01:42    |    Temat postu:

Miasto mialoby dac pieniadze za reklame... fakt tak sie robi w wielu klubach...tych z najwyzszych szczebli rozgrywkowych. ale te pieniadze nie sa jedynymi srodkami przeznaczonymi na funkcjonowanie klubu... to jest tylko czesc...reszte wladze klubu musza wypracowac same. W Swiebodzinie wyglada to tak jakby prezes i jego ludzie dostali zabawki i je popsuli. JAK SIE CZEGOS NIE UMIE TO NIE BIERZE SIE ZA TO... Kibice nie przychodza... a dla kogo maja przychodzic. w zeszlym sezonie pseudoprezes zapewnial ze w tej nowej trzeciej lidze beda grac wychowankowie... no i graja wychowankowie... tyle ze nie Pogoni... kibice nie maja z kim sie identyfikowac. zarzad wszelkimi mozliwymi sposobami obrzydza kibica pilke nozna w Swiebodzinie. Swoim dyletanctwem, cenami biletow, niejasna sytuacja finansowa. Jestem fanem pilki noznej.ale w tej sytuacji wole zeby te 350 tys ktore mialyby byc przeznaczone na Pogon dostal np. Zew. bedzie z tego chociaz pozytek i pewnosc wlasciwego wykorzystania pieniedzy
Dołączył: 2008-11-07 14:04:53
Posty: 3
Wysłany: 2008-11-07 14:08:46    |    Temat postu:

w dużych miastach, jak pisze dyzieq faktycznie wladze przekazuja kase klubom w formie reklamy, tylko z tego co sie orientuje to miasta maja w tych klubach udzialy, bo w wiekszosci sa to społki akcyjne. zresztą to są duże i znane drużyny występujące na poziomie krajowym, a nie lokalnym jak pogoń. moim zdaniem propozycja jest sluszna - wyzerujmy wszystko i zacznijmy od nowa, jak to zostalo napisane z "nowym dzieckiem". koszty beda o wiele mniejsze, a przynajmniej czesc z tego co zostanie mozna faktycznie dac zewowi bo to klub ktory ma wyniki i jest dobrze zarzadzany
Dołączył: 2008-11-07 17:30:53
Posty: 1
Wysłany: 2008-11-07 17:32:19    |    Temat postu:

no to RIP;)prezes nawet na załączonym zdjęciu pokazuje nam figę:P
Dołączył: 2007-06-29 19:14:32
Posty: 99
Wysłany: 2008-11-08 14:34:57    |    Temat postu:

A pierwszy zespół na przekór wszystkim przywiezie z Kątów Wrocławskich jeden punkt. Wynik meczu z Motobi 1:1. W sotatniej minucie wynik ustalił Tomek Cenin. Brawo i tak trzymać.
Dołączył: 2008-11-06 20:49:24
Posty: 14
Wysłany: 2008-11-09 17:31:15    |    Temat postu: dyzieq

nie nie nie miasto nie musi miec udzialow w klubie...miasta daja kase na promocja nie majac udzialow w klubach. w miescie moze byc 5 klubow, reprezentujacych rozne dyscypilny i kazdy z nich dostaje jakies srodki, uzaleznione od stopnia promocji miasta... tzn czy druzyna gra np w lidze centralnej... ilu ma kibicow itd.
Dołączył: 2007-07-04 15:36:22
Posty: 71
Wysłany: 2008-11-11 19:42:00    |    Temat postu: Dlaczego w Pogoni nie grają Świebodzianie?

Jak się przyjrzeć na skład zespołu to juz musi się zapalić czerwona żarówka... Dlaczego miasto ma dopłacać do jakiejś zbieraniny "gwiazdeczek" Bóg jedyny wie skąd? Pieniadze moga iść, ale wyłącznie na klub skałdający się z mieszkańców naszej gminy, ewentualnie powiatu. To są przecież nasze pieniądze w dużej mierze z naszych podatków i nie widzę powodu żeby miały służyć OBCYM.
Dołączył: 2008-11-12 08:47:56
Posty: 7
Wysłany: 2008-11-12 09:02:23    |    Temat postu: Do pana radnego Czepukowicza!!

chyba zapomniał pan czasy jak sam pan był w Pogoni skarbnikiem i moze trzeba by było sprawdzić ostatnie pana lato w pogoni!!!moze tam była defrałdacja!!!????ile pan w czasach w pogoni załatwił sponsorów dla niej,mozna sprawzdic tamte lata i okaze sie żę dopiero wybuchnie afera jak pan radny wydawał pieniadze Pogoni!!!pamieta pan?
Dołączył: 2008-11-12 13:53:41
Posty: 1
Wysłany: 2008-11-12 14:01:59    |    Temat postu:

Właśnie Czepukowicz złodzieju rozkradłeś ten klub a teraz chcesz go rozwalić!!! Radny za 10,-


Aby pisać wiadomości musisz być zalogowany.
Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zapraszamy do rejestracji.
START   |   AKTUALNOŚCI   |   REKLAMA   |   KONTAKT   |   
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Okolicenajblizsze.pl
Powiadom znajomego