ŚWIEBODZIN

www.swiebodzin.eu - Serwis Internetowy Urzędu Miejskiego w Świebodzinie

30.11.2018 Drukuj

Skład Rady Miejskiej

Rada Miejska w Świebodzinie VIII kadencji na lata 2018-2023

1.Edward Cichański radny.edward.cichanski@swiebodzin.eu

2. Krzysztof Drzymała - Wiceprzewodniczący, e-mail:  radny.krzysztof.drzymala@.swiebodzin.eu

3. Tadeusz Janowicz radny.tadeusz.janowicz@swiebodzin.eu

4. Marek Keklak e-mail:   radny.marek.keklak@.swiebodzin.eu

5. Marta Komin radna.marta.komin@swiebodzin.eu

6. Janusz Koszyka radny.janusz.koszyka@swiebodzin.eu

7. Artur Kubacki radny.artur.kubacki@swiebodzin.eu

 8. Andrzej Mazur radny.andrzej.mazur@swiebodzin.eu

9. Piotr Mazur radny.piotr.mazur@swiebodzin.eu

10. Dariusz Mieżeń radny.dariusz.miezen@swiebodzin.eu

11. Anita Molicka - Wiceprzewodnicząca, e- mail:   radna.anita.molicka@swiebodzin.eu

12. Tomasz Olesiak - Przewodniczący, radny.tomasz.olesiak@swiebodzin.eu

13. Małgorzata Osica e-mail:   radna.malgorzata.osica@swiebodzin.eu

14. Daniel Prałat radny.daniel.pralat@swiebodzin.eu

15. Włodzimierz Rosada radny.wlodzimierz.rosada@swiebodzin.eu

16. Sławomir Siewruk radny.slawomir.siewruk@swiebodzin.eu

17. Michał Siodła e-mail:  radny.michal.siodla@swiebodzin.eu

18. Justyna Słońska radna.justyna.slonska@swiebodzin.eu

19. Krzysztof Tomalak radny.krzysztof.tomalak@swiebodzin.eu

20. Jadwiga Wawrzyniak radna.jadwiga.wawrzyniak@swiebodzin.eu

21. Emilia Węcłowska-Kasza radna.emilia.weclowska@swiebodzin.eu

 

Baner Budżet Gminy Świebodzin
Baner Rekrutacja 2022
Baner Pomoc Ukrainie
Baner Strategia Rozwoju Gminy Świebodzin 2020+
Baner ŚDK TV
Baner Rozlicz PIT 2020 w gminie Świebodzin
Baner Odpady komunalne
Baner Cmentarze Gminy Świebodzin
Baner Adopcja zwierząt
Kalendarz wydarzeń
  • Miniaturka do wydarzenia Kalendarz - luty 2023

    Kalendarz - luty 2023

    28.02.2023 godz. 23:59
Baner  Muzeum Regionalne w Świebodznie
Baner  Biblioteka Publiczna w Świebodzinie
Baner  Świebodziński Dom Kultury
Baner  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzinie
Baner  Okolicenajblizsze.pl - archiwum
Baner  Twój Dzielnicowy
Baner  Świetlica Inicjatyw Twórczych
Baner  LGD Brama Lubuska
Baner  Strefa Wsparcia Rodziny
Baner  Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Baner  Spotkania konsultacyjne z mieszkańcami